Вручення документів про освіту учням 9-х класів

14 червня 2019 року відбулося урочисте вручення Свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9 класу.

Вітаємо вас, дорогі учні, із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті. Бажаємо, щоб знання, набуті в школі за роки навчання, стали для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА📚❤📕📒📜ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА📚❤📕📒📜

До Всесвітнього дня книги пройшла виховна години в 5-В класі (класний керівник Василенко О.В.) . Учні читали прислів’я та приказки, розгадували загадки про книгу, змагалися у вікторині «У царстві книги»

Співпраця школи, батьків і громадськості в дії🤝👍🙌Співпраця школи, батьків і громадськості в дії🤝👍🙌

Завдяки співпраці школи з громадською організацією “Епіцентр дітям” маємо крутий міжнародний проєкт “Соціально-спортивна школа “Фонду Реал Мадрид”, яким пишаємось! Батьківська громада активно підтримує реалізацію проєкту, який наразі успішно працює на