Наш 33-й випуск

“Останні шкільні гастролі” – так назвали свій випускний вечір наші талановиті, успішні, творчі, веселі одинадцятикласники!

Цього року школа випускає у самостійне доросле життя 18 своїх учнів!

Любі діти!

Візьміть із собою у вашу далеку дорогу під назвою ЖИТТЯ все, що дали вам ваші вчителі: знання і доброту, любов і відданість, успіх і перемогу, впевненість і надію….

Ми віримо у вас, у ваш успіх, ваші перемоги!

Пам’ятайте, ваша школа і ваші вчителі завжди чекають на вас!

У добру путь!