День Державного Прапору та Незалежності України

З нагоди Дня Державного прапора України та святкування 28-ї річниці Незалежності України у закладі пройшов урочистий захід за участю заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Волошкевича Віталія Андрійовича, начальника відділу виховної роботи Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Кузьменко Валентини Миколаївни, військовослужбовців 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

Учасники заходу вшанували всіх військовослужбовців, які сьогодні виконують військовий обов’язок, та тих, які загинули, здобуваючи незалежність та мирне небо України.

Серед них справжній Герой України, випускник нашої школи, офіцер Збройних сил України, ст. лейтенант Тимошенко Роман Васильович! Він для сучасного покоління українців, подолян назавжди залишиться в пам’яті гідним прикладом патріотизму і відданості, мужності і вірності!

Слава незалежній Україні!