Засідання педагогічної ради

«Україна має прагнути до того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від нас принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей наших громадян і творення суспільства освіченого загалу»
Л.Гріневич, міністр освіти і науки України

29 серпня 2019 року в школі відбулася традиційна серпнева педагогічна рада на тему «Нова школа – нові ми: Досягнення. Труднощі. Плани».

На порядку денному розглядалися такі питання:

1. Панельна дискусія “Нова школа – нові ми: Досягнення. Труднощі. Завдання“ (Аналіз результатів роботи школи у 2018-2019 н.р. та пріоритетні напрями розвитку закладу на 2019-2020 н.р.)

2. Презентація та затвердження плану роботи школи на 2019-2020 н.р. Затвердження структури та напрямів методичної роботи закладу.

3. Затвердження режиму роботи закладу на 2019-2020 н.р.

4. Аналіз стану роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі за 2018 – 2019 н.р.

5. Workshop «Concept Scool #243» (Перспективи розвитку ЗЗСО №243 на 2019-2024 рр.)

6. Різне:

• Про затвердження Освітньої програми для учнів 10-11 класів на 2019-2020 н.р.
  • Про оцінювання учнів 2,5-х класів, предметів варіативної складової навчального плану спецкурсів, курсів за вибором, факультативів у 2019-2020 н.р.
  • Про проведення навчальних екскурсій та навчальної практики у 2019-2020 н.р.
  • Про дотримання педагогічної етики педагогами школи та заборону збору коштів працівниками школи.