Науковий променад

НАУКОВИЙ ПРОМЕНАД УЧНІВ ШКОЛИ 243!
Сьогодні наші юні Ейнштейни стали учасниками настановчої сесії Київської Малої академіі наук учнівської молоді!
Діти здійснили справжній науковий променад, роблячи зупинки біля локацій кожного відділення, організатори яких представили неймовірно творчі та пізнавальні презентації своїх наукових секцій! Цей інтелектуальний захід став гарною мотивацією для наших юних науковців, які відмітили, що наука-це КРУТО!!!

Харчування в умовах карантинних обмежень та за ініціативою освітян «STOPFAKE»Харчування в умовах карантинних обмежень та за ініціативою освітян «STOPFAKE»

Сьогодні на сніданок бургер із запеченая м’ясом, салатом та свіжим огірком, яблуко та запашний чай з лимоном#СтопФейк#StopFake

Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .

Чи кожна дитина здатна до творчості?.Безумовно! Шкода, що, народившись із природною здатністю творити, дитина поступово втрачає її..На жаль, це відбувається нерідко тоді, коли вчасно не формуються творчі здібності, не знаходяться

ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!

На групі подовженого дня учні 2-В класу ( вихователь Охрiмова Олеся Юріївна) виготовляли аплiкацiю на тему: Весняна квiтка «Пiдснiжник».ДУЖЕ КРУТО!Діти молодці!#Талановитідітишколи243#дистанційна_ОК_вчителі_разом