“ЩЕДРИ ДАРИ ОСЕНІ”

лагодійний шкільний ярмарок “ЩЕДРИ ДАРИ ОСЕНІ”
В останній навчальний день перед канікулами у школі проведено благодійний шкільний ярмарок “Щедрі дари осені”, який активно підтримали батьки учнів.
Зароблені від ярмарку гроші будуть направлені на благодійність та допомогу тим, хто її найбільше потребує.
Дякуємо всім, хто підтримав ініціативу благодійності та долучився до Ярмарку!

#ВчимоДітейбутиДобрими!!!

НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНОНАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Педагогічний челендж від вчителів школи 243 “Мій творчий здобуток” із впровадження дистанційного навчання успішно прийняла від учителя початкових класів Наталія Гуменюк (2-Б) учитель початкових класів Ірина Карпенко (1-Б).Першачки у захваті!

Героїчна сторінка історії України... 29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху

Героям Небесної Сотні присвячується …Героям Небесної Сотні присвячується …

У кожному класі пройшли заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.…і мовчки сотня непокорених героїввідходила у чисті небеса,і погляди знесилених мільйонівдивились вслід братам, батькам, синам;у темне небо по руках