Безпека дітей понад усе

У рамках Тижня основ безпеки життєдіяльності шкільним поліцейським Голобородьком Максимом була проведена бесіда щодо дотримання ПДР та правил безпечного поводження під час зимових канікул з учнями 3 класів.

канікули продовжуються…канікули продовжуються…

Хто може по-справжньому відпочивати, так це п’ятикласники!!!!Учні 5-А класу зі своїм класним керівником Месенко Оксаною Костянтинівною відвідали чудову екскурсію до кінотеатру Multiplex на фільм “Чаклунка”.Веселих канікул!!!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Кмітливі учні 2-Б класу зі своєю класоводом Карпенко Іриною Сергіївною на уроці предмета “Українська мова” набували компетенції щодо визначення головних слів в реченні та впевнені: українська мова-скарбниця досвіду українського народу!

НІМЕЦЬКА МОВНА ШКОЛА-ЦЕ ЦІКАВО І КОРИСНО!!!!НІМЕЦЬКА МОВНА ШКОЛА-ЦЕ ЦІКАВО І КОРИСНО!!!!

Знаєте, мій улюблений день тижня – четвер. Чому? Бо я отримую Viel Spaß (Багато Задоволення) на занятті у німецькій мовній школі, що проводяться у рамках співпраці нашої школи з Німецько-українською