ГОРДІСТЬ, СЛАВА ТА МІЦЬ УКРАЇНИ!

Сьогодні учні школи 243 вітали своїх захисників з Днем Збройних сил України!
Почесними гостями свята стали учасники бойових дій на Сході України: військовослужбовець 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України сержант Місюренко Максим Борисович та батько учениці 5-Б класу підполковник Василинець Олександр Васильович.
Дякуємо вам за мирне дитинство!!!

До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.

10-А клас (класний керівник Мельник Валентина Олексіївна)5-Б клас ( класний керівник Зеленська Олена Іванівна)5-А клас ( класний керівник Маншиліна Марина Валеріївна).#Збережемо_память_про_подвиг

До Дня Захисника та Захисниць України.Обереги для воїнів АТО(ООС)’.До Дня Захисника та Захисниць України.Обереги для воїнів АТО(ООС)’.

Із стародавніх часів в Україні, проводжаючи хлопця до війська, матері, сестри, наречені давали йому в дорогу оберіг, що мав захистити солдата в скрутну годину. Відомо, що найбільшу захисну силу має

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

ряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.