ЗЗСО 243 Без рубрики НІМЕЦЬКА МОВНА ШКОЛА-ЦЕ ЦІКАВО І КОРИСНО!!!!

НІМЕЦЬКА МОВНА ШКОЛА-ЦЕ ЦІКАВО І КОРИСНО!!!!

Знаєте, мій улюблений день тижня – четвер.
Чому? Бо я отримую Viel Spaß (Багато Задоволення) на занятті у німецькій мовній школі, що проводяться у рамках співпраці нашої школи з Німецько-українською міжкультурною школою в місті Києві.
Навчання німецької мови проходить саме з носієм мови в цікавій і невимушеній формі та правильній вимові, діти збільшують свій словниковий запас, спілкуються в ігровій формі, долають мовний бар’єр, знайомляться з культурою, святами і традиціями німецькомовних країн.
Тема останнього заняття – “Хоббі.Захоплення”.
Результат: Уміння розповідати про свої захоплення, використовуючи лексику по темі, формування шанобливого ставлення до захоплень однокласників, вміння взаємодіяти один з одним. Уміння працювати, обмінюватися інформацією з однокласниками. Розширення словникового запасу, вміння висловлювати свою думку, вміння аналізувати і робити висновки.
Наступна тема – “Різдво в Німеччині”.
Буде дуже цікаво !!!!!
Учитель німецької мови І.В.Дроненко