Освітній хакатон 2019!

11 грудня нам вдалося створити освітнє коло дружби і партнерства разом з учнями і вчителями школи 243, студентами та викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) на спільному заході Міс/Містер ІНТЕЛЕКТУАЛ!
Нам це чудово вдалося!
Переможцями інтелектуального багатоборства стали учні 11-х класів:
Ільчук Олександр – 1 місце
Драпей Артем – 2 місце
Булій Даніїл -3 місце.
МОЛОДЦІ!!! ВІТАЄМО!!!
Дякуємо за співпрацю!!!!

#ЗмінюємоОсвітуРазом
#щасливедитинство

ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!ГРУПА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ ДИСТАНЦІЙНО!

На групі подовженого дня учні 2-В класу ( вихователь Охрiмова Олеся Юріївна) виготовляли аплiкацiю на тему: Весняна квiтка «Пiдснiжник».ДУЖЕ КРУТО!Діти молодці!#Талановитідітишколи243#дистанційна_ОК_вчителі_разом

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.

До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.

10-А клас (класний керівник Мельник Валентина Олексіївна)5-Б клас ( класний керівник Зеленська Олена Іванівна)5-А клас ( класний керівник Маншиліна Марина Валеріївна).#Збережемо_память_про_подвиг