Робимо добрі справи

До Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня Доброти у школі проведено акції “Підтримай дитину” та “Буккроссинг”, під час яких зібрані художні книги, іграшки, солодощі будуть подаровані дітям, які сьогодні не можуть за станом здоров’я навчатися у школі.
БУДЬМО добрішими один до одного!!!

#ДеньДоброти
#ЩасливеДитинство

У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.У жовтні 2020 року на базі школи №243 відкрилася безкоштовна соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид за підтримки ГО “Епіцентр – дітям”.

Між іншим, соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид – міжнародний проєкт, що успішно працює у майже 80 країнах світу.Мета – допомогти школярам із соціально вразливих категорій розвиватись у спортивному напрямку, успішно

ПІДТРИМУЄМО ФЛЕШМОБ #Моя_Соборна_Україна💛💙ПІДТРИМУЄМО ФЛЕШМОБ #Моя_Соборна_Україна💛💙

Наймолодші представники нашої шкільної родини, учні 1-Г класу (класний керівник Скопенко Д.О.), вітають всіх з Днем Соборності України !#Моя_Соборна_Україна https://www.facebook.com/school243/videos/1332409450452520