Яку професію обрати ?

ЯКУ ПРОФЕСІЮ ОБРАТИ?
Над таким запитанням задумуються майбутні випускники вже сьогодні.
Сподіваємося, що зустріч стала дуже корисною і допоможе учням 8-9-х класів у їх професійному самовизначенні.

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ… ДЕНЬ ТЕАТРІВ.ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ… ДЕНЬ ТЕАТРІВ.

Інсценізація казки “Рукавичка” англійською мовою, підготовлена учителем англійської мови Месенко О.К. разом із учнями 5-А класу. Глядачі аплодували стоячи! Молодці! Бажаємо успіхів!!!

ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🌈☀️🎀ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🌈☀️🎀

Великдень- це не тільки найбільше свято для всіх православних християн, а ще це унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.Така можливість сьогодні була в учнів 5-Б

ПОЕТИЧНА ЗІРКА…ПОЕТИЧНА ЗІРКА…

Учасниці районного конкурсу читців “Поетична зірка” учениця 4-А класу Степурко Катерина та учениця 5-А класу Середа Вікторія. Вітаємо Степурко Катерину із здобуттям 3 місця у районному конкурсі читців “Поетична зірка”!