Сьогодні у школі проведено навчання з евакуації у разі надзвичайних ситуацій.
Мета – ознайомити учнів з правилами евакуації та пожежної безпеки, виробити вміння швидко й організовано залишити приміщення школи.
Понад 900 учнів та працівників школи вийшли з будівлі закладу.

Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.

Граючись, зрозуміли, що усі люди різні, але жити серед абсолютно однакових людей нецікаво. Кожен заслуговує на повагу. Тепер вони з гордістю називають себе толерантними. Життя часто влаштовує перевірки на толерантність.

Сьогодні до школи завітали гості:Сьогодні до школи завітали гості:

шкільний офіцер поліції ст. лейтенант Володимир Пилипенко та представники ДСНС Подільського району.Для учнів 8-А, 9-х класів було проведено профілактичні бесіди “Відповідальність підлітків за порушення закону”, “Дотримання правил пожежної безпеки в