Новорічні свята продовжються

До учнів 2-3-х класів завітав Святий Миколай, бо вони були цілий рік слухняними та чемними!
Разом з добрими ангелами та Святим Миколаєм діти допомагали хлопчику Дмитрику робити добрі справи у Новорічних пригодах.
Чудова постановка та акторська майстерність!!!
Дякуємо всім учасникам та нашим вчителям Ширман Наталії Василівні, Кризі Аліні Володимирівні, Цевонюк Ірині Вікторівні за створення святкової новорічної атмосфери!!!

Засідання педагогічної радиЗасідання педагогічної ради

«Україна має прагнути до того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від нас принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей наших громадян

На онлайн-засіданні педагогічної ради обговорювали хід проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 Подільського району м.Києва у 2020-2021 н.р. за 4 напрямами:На онлайн-засіданні педагогічної ради обговорювали хід проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 Подільського району м.Києва у 2020-2021 н.р. за 4 напрямами:

Освітнє середовище у закладі освіти Система оцінювання здобувачів освіти Оцінювання педагогічної діяльності педагогічної діяльності педагогічних працівників Управлінські процеси у закладі освітиНа цьому засіданні виокремили ряд першочергових питань, що потребують вирішення