Новорічні сюрпризи!

В останній навчальний день І семестру до учнів 4-х класів завітали Дід Мороз та Снігуронька з подарунками та новорічними привітаннями від депутата Київради Юрія Володимировича Крикунова.
Напередодні такі подарунки отримали учні 1-3-х класів.
Дякуємо за турботу та увагу до наших дітей!!!

Хто хоче навчатися, тому ніякі карантини не завадять! Нову платформу HUMAN – опанували. На уроках активними – були. Завдання на сайті LearningApps – виконали. Тиждень з чудових оцінок – розпочали.Хто

Тиждень літератури і мистецтва розпочався!Тиждень літератури і мистецтва розпочався!

Сьогодні оголошуємо старт віртуальної виставки малюнків на тему “Мій улюблений літературний герой”. Учні 6-б класу на уроці мистецтва познайомились з історичним жанром у живописі, художниками і картинами, які присвячені цьому