Новорічні сюрпризи!

В останній навчальний день І семестру до учнів 4-х класів завітали Дід Мороз та Снігуронька з подарунками та новорічними привітаннями від депутата Київради Юрія Володимировича Крикунова.
Напередодні такі подарунки отримали учні 1-3-х класів.
Дякуємо за турботу та увагу до наших дітей!!!

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок української мови у 4-Б класі (учитель Гуменюк Наталія Іванівна)

ЦІКАВЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ТАЛАНОВИТІ УЧНІ#МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#Вже із власного досвіду учні 4-Б класу кл. знають ЯКА БАГАТА УКРАЇНСЬКА МОВА!Тож із традиційною цікавістю до нових знань працювали над темою: “Багатозначні слова і омоніми”:

#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 3.#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020. ДЕНЬ 3.

День червоний. Академічна доброчесність.Юні друзі розмірковували, здавалося б, над простими поняттями. Це чесність, відповідальність, працьовитість, наполегливість, любов до ближнього, турбота про слабшого. Одним словом, закликали жити так, щоб не загубитися

Свято футболу!Свято футболу!

Сьогодні у нашій школі відбулася Урочиста церемонія нагородження кращих футболістів, меценатів, партнерів ФК “Поділ-Академія” у 2019 році.Дружна футбольна родина прийняла до свого складу наймолодших футболістів.На Святі були присутні почесні гості:Валентин