До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів.
15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.
На заході панувала атмосфера єдності і поваги, де цікаво, змістовно, наповнено патріотизмом, відданістю і гордістю за своїх співвітчизників відбулося живе спілкування із справжньою людиною-легендою, офіцером, який своє життя присвятив захисту своєї держави.

#Памятаємоподвиг
#Щасливедитинство