ЗЗСО 243 Без рубрики 21 ЛЮТОГО- ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 ЛЮТОГО- ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

чителями української мови проведено різноманітні заходи у рамках святкування Дня рідної мови:
квест “Ми любимо українську мову”( учитель Грибовська Лілія Михайлівна )
онлайн-конкурс знавців мови (учитель Маншиліна Марина Валеріївна)
вичтавку-конкурс малюнків “Наша мова солов’їна’

У ШКОЛІ ПАНУЄ ТЕПЛОУ ШКОЛІ ПАНУЄ ТЕПЛО

У перший день навчання у школі після морозів та лютої хуртовини забезпечено оптимальний температурний режим освітнього процесуТемпература у класах 22-24°С, після провітрюванняна перервах -20-21°С .

Перший урок “Ми українці: честь і слава незламним”Перший урок “Ми українці: честь і слава незламним”

нового 2022-2023 начального року в умовах війни розпочався вшануванням героїв , які заплатили своїм життям за нашу свободу та усіх причетних до справи захисту нашої Батьківщини Учні 1-11 класів читали

По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.

У ході педагогічної ради:творчою групою вчителів під керівництвом учителя початкових класів Гуменюк Наталії Іванівни проведено методичний батл “Формувальне оцінювання – один із ключових компетентностей якості освіти”.розглянуто питання:” Моніторинг викладання української