ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!! ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ!!!

Важливо!

Шановні батьки!

Ми переносимо початок прийому документів до перших класів до покращення епідемічної ситуації. Це зроблено задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю. Місто турбується про вас! Піклуйтесь про своїх рідних. Залишайтеся вдома.

❕Також сьогодні завершується третя четверть. Не хвилюйтеся. Після введення системи семестрового навчання оцінки за чверть не виставляють! Діти отримають тематичні оцінки.

❗️І шановні вчителі! Вам не потрібно бігти до шкіл, щоб перенести оцінки в журнали. Працюйте з адміністрацією дистанційно. Фіксуйте оцінки учнів у будь-який зручний для вас спосіб: на паперові та електронні носії.

Міська влада на чолі з Кличко – мер дякує працівникам районних управлінь освіти, які вже здійснюють обрахунки для того, щоб наступного тижня освітяни отримали заробітні плати.

Місто піклується про вас. Будьте здорові!