Увага! З 6 квітня Уряд посилює тимчасові обмежувальні заходи в зв’язку з поширенням вірусу Covid-19. Закликаємо всіх бути обережними та дотримуватися карантину! Всім 36,6!😉

Благодійний фонд “Школа Майбутнього”Благодійний фонд “Школа Майбутнього”

Друзі, у нас є приголомшлива новина для школярів і їх батьків! Наш фонд спільно з YEP @yepincubators запускає нову ініціативу, яка спрямована на розвиток стартап культури серед учнів старших класів!

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.

Щасливе дитинствоЩасливе дитинство

У рамках Декади толерантності у 3-а класі проведено тренінг “Зрозуміти іншого” до Міжнародного дня інвалідів, який підготувала і провела класний керівник Дупліхіна Алла Олександрівна. #щасливе дитинство