УРОКИ-ОНЛАЙН

Сьогодні на уроці етики учні 5-в класу ( учитель Хоменко Н. О.) вивчали етику одягу.
Дуже сподобалося спілкуватись на актуальну для сучасної молоді тему “Що означає бути одягненим доречно?”. А особливу цікавість викликала онлайн-вправа “Визнач стиль одягу”, учні легко визначили та обґрунтували одяг людини без смаку та обговорили, що означає “одягатися зі смаком”.
Час уроку промайнув швидко! Прощатися не хотілося ні учням, ні вчителю!
Як добре, все ж таки, коли є вчитель!
До зустрічі наступного уроку!

#ТворчіВчителі_243
#Успішні_діти_243