УРОКИ-ОНЛАЙН

Урок основ здоров’я у 5-Б класі (учитель Рига О.М.) та урок історії у 6-Б класі (учитель Хоменко Н.О.) у прямому ефірі Zoom- це дуже круто!
Прощатися не хотілося ні дітям, ні вчителям! А треба і на перерву, бо там вже наступні уроки!

#ТворчіВчителі_243
#Успішні_діти_243
#ЗалишайтесьВдома
#Все_буде_Добре!

ПУНКТ ЗНО-2021 ЗЗСО 243 ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ!ПУНКТ ЗНО-2021 ЗЗСО 243 ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ!

Під час основної сесії ЗНО на пункті проведено 5 тестувань з англійської мови, математики, української мови, історії України, географії. А це понад 1500 учасників!Адміністрація школи 243 щиро вдячна за злагоджену

Учні 1-В класу приєдналися до Акції “16 днів проти насильства “(кл.керівник Ященко Тетяна Олегівна).Учні 1-В класу приєдналися до Акції “16 днів проти насильства “(кл.керівник Ященко Тетяна Олегівна).

Ми проти насильства у світі!1-В на прикладі двох яблук побачив, як насильство та похвала впливають на людейЩо відбувається з нами, коли нас люблять та хвалять? Що буде з тими, над