УРОКИ-ОНЛАЙН

Урок основ здоров’я у 5-Б класі (учитель Рига О.М.) та урок історії у 6-Б класі (учитель Хоменко Н.О.) у прямому ефірі Zoom- це дуже круто!
Прощатися не хотілося ні дітям, ні вчителям! А треба і на перерву, бо там вже наступні уроки!

#ТворчіВчителі_243
#Успішні_діти_243
#ЗалишайтесьВдома
#Все_буде_Добре!

V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”

День 2. ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОКу школі 243 Подільського району м Києва: зміна самоврядування в школі. Який день був у заступника директора з виховної роботи?Було жарко!

УРОКИ-ОНЛАЙНУРОКИ-ОНЛАЙН

Урок математики у 8-А класі (учитель Зайцева К.С.) та урок німецької мови у 3-Б класі (Учитель Дроненко І.В.).Виділеного часу на уроки не вистачило!Як добре, коли урок проводить учитель! Відразу все