Благодійний фонд “Школа Майбутнього”

Друзі, у нас є приголомшлива новина для школярів і їх батьків!

Наш фонд спільно з YEP @yepincubators запускає нову ініціативу, яка спрямована на розвиток стартап культури серед учнів старших класів!

Ми запускаємо онлайн-курс для юних підприємців, який буде складатися з 3 етапів.

Учні, котрі покажуть найкращі результати будуть нагородженні і потраплять до стартап інкубатора YEP, хіба це не фантастично?
Такий проєкт є першим в Україні і ми дуже вдячні Управління освіти Подільського району міста Києва за те, що підтримали нас.

Саме учні шкіл Подольського району почнуть змагання і отримають велику кількість корисної інформації і, звісно ж, нові можливості для свого розвитку.

Дякуємо всім школах, котрі вже вчора долучилися до нас і взяли участь у онлайн-зустрічі, де ми обговорили деталі проєкту.

Згодом ми плануємо запустити цей процес на території всієї України! Вже зовсім скоро ми надамо посилання для реєстрації і щиро запрошуємо вас взяти участь.

Хто зна, можливо саме Ви наступний Марк Цукерберг?!

Спеціалізована школа 17 з поглибленим вивчення математики м. Києва
СЗШ 243 м.Києва
Гімназія #257 “Синьоозерна”
Спеціалізована Школа 124 Поділ