Благодійний фонд “Школа Майбутнього”

Друзі, у нас є приголомшлива новина для школярів і їх батьків!

Наш фонд спільно з YEP @yepincubators запускає нову ініціативу, яка спрямована на розвиток стартап культури серед учнів старших класів!

https://www.facebook.com/yepincubators/

Ми запускаємо онлайн-курс для юних підприємців, який буде складатися з 3 етапів.

Учні, котрі покажуть найкращі результати будуть нагородженні і потраплять до стартап інкубатора YEP, хіба це не фантастично?
Такий проєкт є першим в Україні і ми дуже вдячні Управління освіти Подільського району міста Києва за те, що підтримали нас.

Саме учні шкіл Подольського району почнуть змагання і отримають велику кількість корисної інформації і, звісно ж, нові можливості для свого розвитку.

Дякуємо всім школах, котрі вже вчора долучилися до нас і взяли участь у онлайн-зустрічі, де ми обговорили деталі проєкту.

Згодом ми плануємо запустити цей процес на території всієї України! Вже зовсім скоро ми надамо посилання для реєстрації і щиро запрошуємо вас взяти участь.

Хто зна, можливо саме Ви наступний Марк Цукерберг?!

Спеціалізована школа 17 з поглибленим вивчення математики м. Києва
СЗШ 243 м.Києва
Гімназія #257 “Синьоозерна”
Спеціалізована Школа 124 Поділ
Фінансовий ліцей
Гімназія 19 “Межигірська” м. Києва
Середня загальноосвітня школа 242
Гімназія 34 Либідь ім. Максименка
Спеціалізована школа 114 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва”
Гімназія 107 “Введенська”
Ліцей 100 “Поділ”
Школа 93 Киев
Середня загальноосвітня школа 45
Середня загальноосвітня школа 68 м. Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРШІСТЬ ШКОЛИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ І ШАШОК♟🏓🏆ПЕРШІСТЬ ШКОЛИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ І ШАШОК♟🏓🏆

Сьогодні розпочалися змагання зимової Першості школи з шашок, шахів, настільного тенісу серед школярів 1-11 класів.Проходять відбіркові тури…Вболіваємо за “своїх”Стежити за репортажами зі змагань

У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА (День 5) відбулися онлайн-зустрічі класних керівників з батьками у решти класів 🤝💑❤У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА (День 5) відбулися онлайн-зустрічі класних керівників з батьками у решти класів 🤝💑❤

Обговорювали актуальні питання: навчання в умовах карантинних обмежень, дотримання учнями маскового режиму під час перерв та інших санітарно-гігієнічних вимог, використання електронних щоденників і журналів у практиці роботи закладу з 1