Благодійний фонд “Школа Майбутнього”

Друзі, у нас є приголомшлива новина для школярів і їх батьків!

Наш фонд спільно з YEP @yepincubators запускає нову ініціативу, яка спрямована на розвиток стартап культури серед учнів старших класів!

https://www.facebook.com/yepincubators/

Ми запускаємо онлайн-курс для юних підприємців, який буде складатися з 3 етапів.

Учні, котрі покажуть найкращі результати будуть нагородженні і потраплять до стартап інкубатора YEP, хіба це не фантастично?
Такий проєкт є першим в Україні і ми дуже вдячні Управління освіти Подільського району міста Києва за те, що підтримали нас.

Саме учні шкіл Подольського району почнуть змагання і отримають велику кількість корисної інформації і, звісно ж, нові можливості для свого розвитку.

Дякуємо всім школах, котрі вже вчора долучилися до нас і взяли участь у онлайн-зустрічі, де ми обговорили деталі проєкту.

Згодом ми плануємо запустити цей процес на території всієї України! Вже зовсім скоро ми надамо посилання для реєстрації і щиро запрошуємо вас взяти участь.

Хто зна, можливо саме Ви наступний Марк Цукерберг?!

Спеціалізована школа 17 з поглибленим вивчення математики м. Києва
СЗШ 243 м.Києва
Гімназія #257 “Синьоозерна”
Спеціалізована Школа 124 Поділ
Фінансовий ліцей
Гімназія 19 “Межигірська” м. Києва
Середня загальноосвітня школа 242
Гімназія 34 Либідь ім. Максименка
Спеціалізована школа 114 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва”
Гімназія 107 “Введенська”
Ліцей 100 “Поділ”
Школа 93 Киев
Середня загальноосвітня школа 45
Середня загальноосвітня школа 68 м. Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.

Міністерство освіти і науки УкраїниМіністерство освіти і науки України

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів. Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офіс Президента

Перший дзвінокПерший дзвінок

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК…КРОК З ДИТИНСТВА У МАЙБУТНЄ….Сьогодні Перший шкільний дзвінок пролунав 35-й раз для 930 учнів школи 243.Особливо хіилюючим він став для 135 першокласників!!А Перший Олімпійський урок на новому шкільному стадіоні