ЗЗСО 243 Без рубрики Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .

Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .

Чи кожна дитина здатна до творчості?
.
Безумовно! Шкода, що, народившись із природною здатністю творити, дитина поступово втрачає її.
.
На жаль, це відбувається нерідко тоді, коли вчасно не формуються творчі здібності, не знаходяться стимули для їхнього розвитку.
.
Саме тому учням молодшого шкільного віку легше вдається виконати завдання творчого характеру, ніж учням старших класів.
.
Але карантин дав можливість проявити творчі здібності учнів різної вікової категорії. Учні 5, 6,7 класів малювали на одну тематику…
.
Моє вчительське серце радіє від того,що інтерес до живопису зростає!
.
Арт-терапія-це те, що потрібно всім!
.
Тому закликаю всіх дорослих та дітей, беріть фарби і малюйте,творіть красу під час кулінарії, коли саджаєте квіточки на дачі, коли прибираєте в оселі, коли доглядаєте за близькими!
.
Адже, тільки КРАСА-врятує світ!
Краса душі:добро та любов💞
.
Р.S.Будьте здорові, творіть, але не витворяйте😁🤗😝

Ваш учитель образотворчого мистецтва Наталія Ширман

#залишаймося_вдома
#творіть_красу
#краса_врятує_світ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО 🖥💻💿📀📡НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО 🖥💻💿📀📡

У 5-а класі відбувся урок-конкурс з української літератури (вчитель Маншиліна М.В.) Учні змагались у декламуванні пейзажної лірики українських поетів. Розпочався урок музичним вітанням від Софії Глушенок, яка наживо зіграла на

У рамках Дня Цивільного захисту у 1 – Г класі (кл.кер. Лавшук І В.) була проведена виховна година з теми: “Дітям про надзвичайні ситуації”У рамках Дня Цивільного захисту у 1 – Г класі (кл.кер. Лавшук І В.) була проведена виховна година з теми: “Дітям про надзвичайні ситуації”

У ході заняття учні ознайомилися з поняттям “надзвичайна ситуація”, сигналами цивільного захисту та правилами дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію. Також учні дізналися, хто допомагає населенню під час небезпеки.

ВІТАЄМО УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ 1-4-х КЛАСІВ З МАЛЕНЬКОЮ СПІЛЬНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ 1-4-х КЛАСІВ З МАЛЕНЬКОЮ СПІЛЬНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

Наша школа потрапила у ТОП-100 Всеукраїнського рейтингу закладів освіти за кількістю переможців, що брали участь в олімпіаді “ВСЕОСВІТА ОСІНЬ-2022” ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7! НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ДЯКУЄМО ЗСУ ТА