Здібності – ще не талант, Талант – ще не творчість. ©Й. Етвеш .

Чи кожна дитина здатна до творчості?
.
Безумовно! Шкода, що, народившись із природною здатністю творити, дитина поступово втрачає її.
.
На жаль, це відбувається нерідко тоді, коли вчасно не формуються творчі здібності, не знаходяться стимули для їхнього розвитку.
.
Саме тому учням молодшого шкільного віку легше вдається виконати завдання творчого характеру, ніж учням старших класів.
.
Але карантин дав можливість проявити творчі здібності учнів різної вікової категорії. Учні 5, 6,7 класів малювали на одну тематику…
.
Моє вчительське серце радіє від того,що інтерес до живопису зростає!
.
Арт-терапія-це те, що потрібно всім!
.
Тому закликаю всіх дорослих та дітей, беріть фарби і малюйте,творіть красу під час кулінарії, коли саджаєте квіточки на дачі, коли прибираєте в оселі, коли доглядаєте за близькими!
.
Адже, тільки КРАСА-врятує світ!
Краса душі:добро та любов💞
.
Р.S.Будьте здорові, творіть, але не витворяйте😁🤗😝

Ваш учитель образотворчого мистецтва Наталія Ширман