ЗЗСО 243 Без рубрики ЗРОБИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ ЧИСТІШОЮ І КРАСИВІШОЮ!

ЗРОБИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ ЧИСТІШОЮ І КРАСИВІШОЮ!

У рамках тижня екологічних знань, до Всесвітнього дня Землі відбулася екологічна відеоконференція “Екологічна ситуація в Україні: Збережемо Україну!”, під час якої учні 8-А класу обговорили нагальні питання забруднення навколишнього середовища в Україні та нашому місті, Борисов Даніїл, Середа Валерія, Сікорська Вікторія презентували власні дослідження у різних напрямах: екології, медицини, гідрології, права, інформації.
Серед численних пропозицій вирішення екологічних проблем, найголовнішим і одностайним стало одне: ЗРОБИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ ЧИСТІШОЮ І КРАСИВІШОЮ!!!