ЗЗСО 243 Без рубрики Костянтин Омелянчук

Костянтин Омелянчук

“Дорогі батьки,
Не створюйте напругу при виконанні шкільних завдань.
У вересні я допоможу вашим дітям надолужити пропущене. Я вчитель і я маю незрівнянну силу це зробити .

Але що я не зможу виправити – це душевну , емоційну травму , яка заважає мозку здобувати знання .

Тож саме зараз мені лише потрібно , щоб ви розділили з дітьми свій спокій , свою міць і радісний сміх.

Жодні діти не випереджають . Жодні діти не відстають. Ваші діти – саме там, де вони повинні бути.

З любов’ю
Усі вчителі на планеті Земля ».

P.S. Автор невідомий , але так говорять серця міліонів тих , для кого діти і є життям !

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Команда учнів нашої школи стала переможцем у першості Подільського району м Києва з настільного тенісу та здобула почесне 1 МІСЦЕ!!!! ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ: Озерська Вікторія (9б) Литвин Влад (9а) Солопенко

ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 1 ДЕНЬ!ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 1 ДЕНЬ!

А вже 31 травня останній шкільний дзвоникпролунає для наших випускників буремного, воєнного, мужнього 2022 року… Цьогорічний Останній дзвоник не буде схожим на попередні… А зараз… Згадаймо Свято Останнього дзвоника у

“НАША ГОРДІСТЬ І НАША СЛАВА!”“НАША ГОРДІСТЬ І НАША СЛАВА!”

До 29-ю річниці Збройних Сил України у ЗЗСО #243 учнями 6-б класу (класний керівник Герасименко Любов Миколаївна) підготовлено захід «НАША ГОРДІСТЬ І НАША СЛАВА!».Хвилиною мовчання учні вшанували загиблих захисників, які