Костянтин Омелянчук

“Дорогі батьки,
Не створюйте напругу при виконанні шкільних завдань.
У вересні я допоможу вашим дітям надолужити пропущене. Я вчитель і я маю незрівнянну силу це зробити .

Але що я не зможу виправити – це душевну , емоційну травму , яка заважає мозку здобувати знання .

Тож саме зараз мені лише потрібно , щоб ви розділили з дітьми свій спокій , свою міць і радісний сміх.

Жодні діти не випереджають . Жодні діти не відстають. Ваші діти – саме там, де вони повинні бути.

З любов’ю
Усі вчителі на планеті Земля ».

P.S. Автор невідомий , але так говорять серця міліонів тих , для кого діти і є життям !