ЗЗСО 243 Без рубрики Привітання до дня матері від учнів 4-Б класу.

Привітання до дня матері від учнів 4-Б класу.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.

Граючись, зрозуміли, що усі люди різні, але жити серед абсолютно однакових людей нецікаво. Кожен заслуговує на повагу. Тепер вони з гордістю називають себе толерантними. Життя часто влаштовує перевірки на толерантність.

ТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА ТРИВАЄТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА ТРИВАЄ

10.11 відбулися батьківські зустрічі у 5-11-х класах “Ефективність навчання та безпека під час освітнього процесу в умовах воєнного стану”. Обговорювались основні питання: Організація навчання учнів у різних форматах у вересні-жовтні

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

ряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.