ЗЗСО 243 Без рубрики Приєднуйтесь до святкування Дня вишиванки!

Приєднуйтесь до святкування Дня вишиванки!

https://www.schoollife.org.ua/21-travnya-den-vyshyvanky-prysvyachuyetsya-ukrayinskij-rodyni-ta-rodovodu/?fbclid=IwAR18Q-0GlqiVaaehE_ugSpR6v-cGdQqLknuKetsgUy7oe1nDY5vvgjn6qLw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

📅 Календар шкільних олімпіад📅 Календар шкільних олімпіад

8 жовтня 2021р учасники олімпіад випробовували свої знання з інформатики, фізики та правознавства.Бажаємо учасникам успіхів і нових перемог!!!#Талановиті_діти_школи_243#school_243_kiyvи ещё 3

ПОЕТИЧНА ЗІРКА…ПОЕТИЧНА ЗІРКА…

Учасниці районного конкурсу читців “Поетична зірка” учениця 4-А класу Степурко Катерина та учениця 5-А класу Середа Вікторія. Вітаємо Степурко Катерину із здобуттям 3 місця у районному конкурсі читців “Поетична зірка”!

У рамках Дня Цивільного захисту у 1 – Г класі (кл.кер. Лавшук І В.) була проведена виховна година з теми: “Дітям про надзвичайні ситуації”У рамках Дня Цивільного захисту у 1 – Г класі (кл.кер. Лавшук І В.) була проведена виховна година з теми: “Дітям про надзвичайні ситуації”

У ході заняття учні ознайомилися з поняттям “надзвичайна ситуація”, сигналами цивільного захисту та правилами дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію. Також учні дізналися, хто допомагає населенню під час небезпеки.