#Моя_вишиванка 💙💛 #Успішні_діти_243 ❤❤❤ #Все_буде_Добре 💛💙

Харчування в умовах карантинних обмежень та за ініціативою освітян «STOPFAKE»Харчування в умовах карантинних обмежень та за ініціативою освітян «STOPFAKE»

Сьогодні на сніданок бургер із запеченая м’ясом, салатом та свіжим огірком, яблуко та запашний чай з лимоном#СтопФейк#StopFake

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”, “Як допомогти дитині в навчанні”, “Булінг у дитячому середовищі”, ““Правила поведінки здобувачів освіти”, “Співпраця школи і родини”, “Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.