ШКОЛА 243 НА 100% ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДЕЗІНФІКУЮЧИМИ ТА МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ!!!

Шановні батьки учнів нашої школи!Хочемо вас запевнити, що школа має всі необхідні засоби для прибирання в класах, дезінфікуючі та миючі засоби та антисептики для рук.Просимо вас не хвилюватися!Збирати кошти на засоби для прибирання та дезінфекції НЕ ПОТРІБНО!!!#Все_буде_Добре#Безпечна_школа#Дбаємо_про_здоровя_дітейДо зустрічі 1 вересня!!!!

Науковий променадНауковий променад

НАУКОВИЙ ПРОМЕНАД УЧНІВ ШКОЛИ 243!Сьогодні наші юні Ейнштейни стали учасниками настановчої сесії Київської Малої академіі наук учнівської молоді!Діти здійснили справжній науковий променад, роблячи зупинки біля локацій кожного відділення, організатори яких

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.