УРОКИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

Найкраще думається, твориться, бігається лише на свіжому повітрі !!Учні із задоволенням займаються на шкільному стадіоні та подвір’ї школи!!!Яка ж наша школа гарна!

#Останній_дзвоник_2020#Останній_дзвоник_2020

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!❤Стало доброю традицією в останній день навчального року збиратися всією шкільною родиною на святі Останнього шкільного дзвоника!❤Це дійсно свято для кожного з нас: і для

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Кмітливі учні 2-Б класу зі своєю класоводом Карпенко Іриною Сергіївною на уроці предмета “Українська мова” набували компетенції щодо визначення головних слів в реченні та впевнені: українська мова-скарбниця досвіду українського народу!