Привітання дорогим учителям до Дня працівників освіти від учнів 6-А класу

Освітній хакатон 2019Освітній хакатон 2019

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”, “Як допомогти дитині в навчанні”, “Булінг у дитячому середовищі”, ““Правила поведінки здобувачів освіти”, “Співпраця школи і родини”, “Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.