Мовний квест для команд учнів 5 – х класів влаштував 11-А клас з класним керівником Козленко Юлією Іванівною.Учні розширили знання з української мови, дізналися цікаві факти з української історії та культури.

ШКОЛА 243 НА 100% ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДЕЗІНФІКУЮЧИМИ ТА МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ!!!ШКОЛА 243 НА 100% ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДЕЗІНФІКУЮЧИМИ ТА МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ!!!

Шановні батьки учнів нашої школи!Хочемо вас запевнити, що школа має всі необхідні засоби для прибирання в класах, дезінфікуючі та миючі засоби та антисептики для рук.Просимо вас не хвилюватися!Збирати кошти на

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!! ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ!!!ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!! ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ!!!

Важливо! Шановні батьки! Ми переносимо початок прийому документів до перших класів до покращення епідемічної ситуації. Це зроблено задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю. Місто турбується про