Мовний квест для команд учнів 5 – х класів влаштував 11-А клас з класним керівником Козленко Юлією Іванівною.Учні розширили знання з української мови, дізналися цікаві факти з української історії та культури.

ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!

Ученицю 2-Г класу Бахмач Кіру – лауреата 3 ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу “Вперед до успіху” в номінації “Вокальне мистецтво”, що проводився в м. Рівне.Бажаємо Кірі нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів

ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ УЧНІВ 11 КЛАСІВ …🔔ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ УЧНІВ 11 КЛАСІВ …🔔

ТИЖДЕНЬ ЗАНУРЕННЯ І ПРОЩАННЯ З ДИТИНСТВОМ 11-А клас проводить тематично і весело разом із класним керівником Козленко Юлією Іванівною День 1. Піжамний день “Школа-наш другий дім!”

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

ряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.