У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА , що проходить з 9 по 13 листопада, проведено загальношкільну настановчу конференцію в Zoom, на якій були присутні представники батьківських громад кожного класу.

Основними питаннями зустрічі були:✅Панельна дискусія “Про роботу педагогічного колективу закладу у 2019-2020 н.р.: Здобутки. Виклики. Завдання”✅Про впровадження Індивідуальної програми роботи ЗЗСО #243 в умовах карантинних обмежень на 2020-2021 н.р.✅Про хід впровадження електронного журналу та щоденника у практику роботи закладу з 01.09.2020✅Про затвердження складу Ради закладу на 2020-2021 н.р.Попрацювали дуже плідно.📚📚📚 А, головне, батьки отримали всі відповіді на актуальні для них питання, виробили напрями подальшої співпраці і взаємодії.Що є найбільш важливим на сьогодні? Це здоров’я всіх учасників освітнього процесу , яке залежить від спільної відповідальності кожного: 📌батьків – за контроль за станом здоров’я дітей 📌вчителів – за організацію безпечного навчання📌дітей- за дотримання санітарно-гігієнічних правил у школі в умовах карантинних обмежень 📌керівництво школи- за забезпечення безпеки у закладі та організацію якісного освітнього процесу. Висловлюємо вдячність батьківським громадам: 🏆 5-А та 8-А класів за допомогу у підготовці навчальних кабінетів до 2020-2021 н.р., 🏆10-А, 4-А та 2-Г класів за сприяння у розвитку матерфально-технічної бази закладу у 2019-2020 н.р.🏆6-А, 4-Б, 7-В, 7-Б, 5-А, 3-Б класів за активну участь у голосуванні за ГБ-2021.#Зробимо_нашу_школу_кращою!Давайте берегти здоров’я один одного і наших родин!