ЗЗСО 243 Без рубрики До Дня Гідності та Свободи учні 1-В класу (класовод Ященко Т.О.) складали пазли карти незалежної України “Ми гідні твої діти, Україно!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”V-ий ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАРТНЕРСТВА “ОСВІТНІЙ ХАКАТОН 2021”

День 2. ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОКу школі 243 Подільського району м Києва: зміна самоврядування в школі. Який день був у заступника директора з НВР?Було жарко!

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Учні 11-А класу (вчитель інформатики Уріх Ю.К.) взяли участь у інтерактивному ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ«Безпечний Інтернет 2.0» Головною метою конкурсу було : нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони