ЗЗСО 243 Без рубрики АДАПТАЦІЯ У 5 КЛАСІ: ЦЕ ЛЕГКО?!…👌🔔🔔

АДАПТАЦІЯ У 5 КЛАСІ: ЦЕ ЛЕГКО?!…👌🔔🔔

Над цим запитанням сьогодні міркували всі вчителі,які викладають у 5-х класах, класні керівники теперішніх 5-х та 4-х класів минулого року,, шкільний психолог та шкільна адміністрація під час психолого-педагогічного консиліуму “Адаптація учнів 5-х класів до навчання в основній школі “✏📘📗📕📒Як показали дослідження шкільного психолога, за три місяці навчального року у кожному 5 класі адаптувалися на високому і середньому рівнях від 85 до 91% школярів.У 5 класі дітям подобаються вчителі, уроки і багато нового, що можна на них дізнатися📖📋✏Що вони змінили б у 5 класі, так це зменшили тривалість уроків і збільшили перерви🙋‍♀️🙋‍♂️А найулюбленішими предметами❤ вважають фізкультуру і трудове навчання, а найскладнішими- математику, англійську та українську мови💥💥А як ви вважаєте, ваша дитина добре адаптувалася у 5 класі?