НА УРОЦІ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Учні 4-Б класу дуже люблять тварин.❤🐘🦙🐫🦓 Вони переконали нас у цьому на уроці німецької мови з теми “Тварини” (учитель Дроненко Ірина Вікторівна).Ви помітили, яка активність дітей!!!👏❤❤ “Ліс”рук!!!🌳🌳🌳 Вражаючі пізнання та ще й німецькою мовою! Молодці!❤❤❤Бажаємо успіхів!

29 квітня – Міжнародний день танцю.🎼🎸💃🕺29 квітня – Міжнародний день танцю.🎼🎸💃🕺

Хто з нас не любить танцювати?!Напевно, серед вас не знайдеться байдужих. Жодне свято не обходиться без них. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім.

НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНОНАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Педагогічний челендж від вчителів школи 243 “Мій творчий здобуток” із впровадження дистанційного навчання успішно прийняла від учителя початкових класів Наталія Гуменюк (2-Б) учитель початкових класів Ірина Карпенко (1-Б).Першачки у захваті!

“Поетична зірка”“Поетична зірка”

До Дня української писемності та мовипроведено ІІІ шкільний конкурс читців “Поетична зірка”Щороку до цього заходу долучається все більше учнів, які люблять українське слово, українську літературу, книгу, національну культуру.У цьому році