#ЩЕДРИЙ_ВІВТОРОК#Міжнародний_день_добрих_справУ День Добрих справ учні 1-А класу разом із класоводом Надзьон Ольгою Олександрівною виготовляли “добрі серця”❤❤❤. Кожне сердечко – серце доброї людини: чисте, яскраве, сповнене піклування про інших.💙💛#Добрі_справи#Добрі_серця#ТворчіДіти

Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.Про толерантність говорили в 1-А класі ( класовод Городнича Т.М.)Незнайомим виявилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ для маленьких першокласників.

Граючись, зрозуміли, що усі люди різні, але жити серед абсолютно однакових людей нецікаво. Кожен заслуговує на повагу. Тепер вони з гордістю називають себе толерантними. Життя часто влаштовує перевірки на толерантність.