“НАША ГОРДІСТЬ І НАША СЛАВА!”

До 29-ю річниці Збройних Сил України у ЗЗСО #243 учнями 6-б класу (класний керівник Герасименко Любов Миколаївна) підготовлено захід «НАША ГОРДІСТЬ І НАША СЛАВА!».Хвилиною мовчання учні вшанували загиблих захисників, які ціною свого життя з честю виконали свій обов’язок перед Вітчизною. Серед них – випускник нашої школи старший лейтенант Збройних сил України Тимошенко Роман Васильович. Гордимося мужністю живих та разом з тим сумуємо за рано втраченими життями, які забрала ця несправедлива, загарбницька війна.Дякуємо нашим вірним захисникам за їх мужність та незламну вірність своїй Вітчизні! Пишаємося нашими захисниками, справжніми героями, кращими синами українського народу!Слава Україні!