ЗЗСО 243 Без рубрики ПРИВІТАННЯ ВСІМ ЗАХИСНИКАМ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІД УЧНІВ ШКОЛИ #243!

ПРИВІТАННЯ ВСІМ ЗАХИСНИКАМ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІД УЧНІВ ШКОЛИ #243!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок алгебри у 9-А класі (учитель Зайцева Катерина Сергіївна)НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.Урок алгебри у 9-А класі (учитель Зайцева Катерина Сергіївна)

З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ

Говоримо з 5-А про (Не)безпеку в час війни. Дякую #stop_sexтинг за розробку уроків про правила безпечної поведінки для дітей.Говоримо з 5-А про (Не)безпеку в час війни. Дякую #stop_sexтинг за розробку уроків про правила безпечної поведінки для дітей.