ЗЗСО 243 Без рубрики В ОЧІКУВАННІ НОВОГО 2021 РОКУ…🎅🤶❄

В ОЧІКУВАННІ НОВОГО 2021 РОКУ…🎅🤶❄

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Хто хоче навчатися, тому ніякі карантини не завадять! Нову платформу HUMAN – опанували. На уроках активними – були. Завдання на сайті LearningApps – виконали. Тиждень з чудових оцінок – розпочали.Хто

ПЕДАГОГИ НА КАНІКУЛАХ…ПЕДАГОГИ НА КАНІКУЛАХ…

25.10.21 відбулося засідання Школи молодого вчителя у формі психологічного тренінгу “Психологічна готовність учителя до роботи в школі” ( керівник ШМО, заступник директора з НВР Хоменко Н.О., модератор психолог Лябах І.

У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА відбувся спортивно-пізнавальний захід “Тато, мама, я – спортивна сім’я”У рамках ТИЖНЯ ПАРТНЕРСТВА відбувся спортивно-пізнавальний захід “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

Дякуємо родинам, батькам та учням 2-Б, 3-А, 5-В, 6-В класів за співпрацю із закладом освіти у спортивному та національно-патріотичному вихованні дітей ПЕРЕМОЖЦЯМИ змагань стала родина Соловей (6-В клас)!!! ВІТАЄМО!!! Бажаємо