СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР 2020-2021 Н.Р.🔔

🔖Перші уроки після канікул відзначаються особливою активністю учнів!🔖Нагадуємо, що на період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 25 січня 2021 року за рекомендаціями Департаменту освіти і науки м.Києва освітній процес у закладах освіти міста Києва буде відбуватися у дистанційному онлайн-форматі 💻🖥🔖Пам’ятайте, що на період карантину необхідно дотримуватись протиепідемічного режиму, правил особистої гігієни та санітарії.🔖КАРАНТИН – ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!🔖Успіхів і більше позитиву нам усім у 2021 році!👍Бережіть себе і своїх рідних! Будьте здорові!