СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР 2020-2021 Н.Р.🔔

🔖Перші уроки після канікул відзначаються особливою активністю учнів!🔖Нагадуємо, що на період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 25 січня 2021 року за рекомендаціями Департаменту освіти і науки м.Києва освітній процес у закладах освіти міста Києва буде відбуватися у дистанційному онлайн-форматі 💻🖥🔖Пам’ятайте, що на період карантину необхідно дотримуватись протиепідемічного режиму, правил особистої гігієни та санітарії.🔖КАРАНТИН – ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!🔖Успіхів і більше позитиву нам усім у 2021 році!👍Бережіть себе і своїх рідних! Будьте здорові!

#Хакатон_2020#ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020#ПОХАКАТОНИМО_НА_СЛАВУНаша школа долучається до Фестивалю Партнерства “Освітній Хакатон-2020”!Тема Фестивалю:Комфортний клімат в освітньому середовищі.Прогноз погоди:Безхмарно. Сонячно. Позитивно.Опади:Не передбачено\\ без опадів.Вологість: сприятлива 40-60 %Вітер:Теплий бриз, легкий вітер змін.Температура взаємовідносин:Комфортна. Попереду період глобального

6 квітня- Всесвітній день мультфільму.6 квітня- Всесвітній день мультфільму.

Під час заняття вихованці гуртка образотворчого мистецтва “Барвисті кольори” (керівник Цевонюк І.В.) потрапили в яскравий, барвистий, музичний світ мультфільму Діснея, де малювали своїх улюблених героїв.

ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 🎨🖼🧵🧶🎀🎁ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 🎨🖼🧵🧶🎀🎁

27 квітня відбувся брейн-ринг в онлайн-форматі між учнями 8-А та 8-Б класів на тему «Безпека праці», підготовлений учителями трудового навчання Ходзицькою І. Ю., Чхало В.І.Здобувачі освіти показали розуміння того, що