ЗЗСО 243 Без рубрики СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР 2020-2021 Н.Р.🔔

СТАРТУВАВ ІІ СЕМЕСТР 2020-2021 Н.Р.🔔

🔖Перші уроки після канікул відзначаються особливою активністю учнів!🔖Нагадуємо, що на період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 25 січня 2021 року за рекомендаціями Департаменту освіти і науки м.Києва освітній процес у закладах освіти міста Києва буде відбуватися у дистанційному онлайн-форматі 💻🖥🔖Пам’ятайте, що на період карантину необхідно дотримуватись протиепідемічного режиму, правил особистої гігієни та санітарії.🔖КАРАНТИН – ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!🔖Успіхів і більше позитиву нам усім у 2021 році!👍Бережіть себе і своїх рідних! Будьте здорові!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сьогодні відбулося заняття у Школі відповідального батьківства на тему: “Планування часу та як навчити дитину планувати своє життя”Сьогодні відбулося заняття у Школі відповідального батьківства на тему: “Планування часу та як навчити дитину планувати своє життя”

Батьківська зустріч пройшла активно та позитивно. З батьками обговорювали тему планування часом. Виконували практичні завдання на постановку цілей, складання довгострокового та короткострокового плану та побудови цілей. Ознайомились з системою Бенджаміна

Перший урок 2022 “Ми українці: честь і слава незламним!” у 6-А класі ( класний керівник Соснина Н. В.)Перший урок 2022 “Ми українці: честь і слава незламним!” у 6-А класі ( класний керівник Соснина Н. В.)

Сьогодні розпачали нову сторінку знань У цей світлий день я бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Зі святом 1 вересня! Все буде Україна