ХРОНІКИ ТИЖНЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

На уроці зарубіжної літератури учні 5-В класу досліджували актуальні для сьогодення “Ідеї радості життя та відкриття світу у творі Е.Портера “Поліанна” ( учитель Василенко Ольга В’ячеславівна).На думку п’ятикласників важливими ідеями радості життя є: добрі вчинки, спілкування, сім’я, навчання, посмішка.Чудові ідеї!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ # КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ # КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

учні 4-Г класу на уроках курсу “Фінансова поведінка” знайомилися з класифікацією професій і пройшли тестування на визначення який саме тип професій їм би підійшов в майбутньому.

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.На своїх уроках англійської мови вчитель Валентина Кондратьєва використовує різноманітні програми, зокрема Quizlet, Match та інші, які дозволяють зробити навчання цікавим та активним!!!НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.На своїх уроках англійської мови вчитель Валентина Кондратьєва використовує різноманітні програми, зокрема Quizlet, Match та інші, які дозволяють зробити навчання цікавим та активним!!!

Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.Укр.мова. Читання 2-А клас, 09.04.21Тема. Леся Українка “Лісова пісня”Класовод Власюк Оксана Іванівна.

Учні 2-А класу за проектом “Інтелект України” зараз на уроках читання вивчають творчість української поетеси Лесі Українки. Один із творів, який дітям дуже сподобався це драма-феєрія “Лісова пісня”. Учні познайомились