У рамках Тижня іноземних мов та зарубіжної літератури

проведено захоплюючу вікторину із зарубіжної літератури з учнями 6-А класу “Назви автора, згадай героя” ( учитель Мельник Валентина Олексіївна).Сьогодні рідко побачиш у дитини в руках книгу! Але ми змінюємо ці стереотипи!!!

20-22 квітня на базі нашого закладу пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021” у номінації “Трудове навчання”.20-22 квітня на базі нашого закладу пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021” у номінації “Трудове навчання”.

Учні 7-х класіві стали учасниками надзвичайно цікавих онлайн- уроків трудового навчання, які проводили вчителі-фіналісти Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2021”.Спрацювали всі як одна дружна команда: алміністрація- вчителі-діти.Особлива вдячність нашим учням, які показали