ЗЗСО 243 Без рубрики 24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”,📌 “Як допомогти дитині в навчанні”, 📌“Булінг у дитячому середовищі”, “📌“Правила поведінки здобувачів освіти”,📌 “Співпраця школи і родини”, 📌“Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

У День безпечного інтернету учні 7-Б класу (кл.керівник Коренська В.А.)У День безпечного інтернету учні 7-Б класу (кл.керівник Коренська В.А.)

провели Бліц-Інфо про позитивний та негативний вплив інтернету на людину для своїх однолітків , учнів 7-В класу. Для перевірки корисності інформації , учні 7-В класу пройшли бліц-опитування. Безпека понад усе!

ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА ЗАВЕРШИВСЯ…ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА ЗАВЕРШИВСЯ…

иждень молодшого школяра-це калейдоскоп заходів, уроків, колективних проектів, діяльності! Це калейдоскоп неймовірних емоцій : любові до України і її культурних надбань, до її мудрого і талановитого народу, представниками якого є