24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”,📌 “Як допомогти дитині в навчанні”, 📌“Булінг у дитячому середовищі”, “📌“Правила поведінки здобувачів освіти”,📌 “Співпраця школи і родини”, 📌“Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Міністерство освіти і науки УкраїниМіністерство освіти і науки України

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів. Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офіс Президента

Засідання педагогічної радиЗасідання педагогічної ради

«Україна має прагнути до того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від нас принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей наших громадян

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Команда учнів нашої школи стала переможцем у першості Подільського району м Києва з настільного тенісу та здобула почесне 1 МІСЦЕ!!!! ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ: Озерська Вікторія (9б) Литвин Влад (9а) Солопенко