ГОВОРИМО ПРО ВАЖЛИВЕ

Про негативні наслідки корупції для суспільства та як їм протидіяти розмірковували учні 10-А (кл.кер. Мельник В.О.) та 10-Б класу (кл.кер.Коренська В.А.) під час онлайн- годин спілкування “НІ- КОРУПЦІЇ!!”Саме від сучасного покоління молодих українців залежить те, яким буде майбутнє України!

#Останній_дзвоник_2020#Останній_дзвоник_2020

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!❤Стало доброю традицією в останній день навчального року збиратися всією шкільною родиною на святі Останнього шкільного дзвоника!❤Це дійсно свято для кожного з нас: і для

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)