ГОВОРИМО ПРО ВАЖЛИВЕ

Про негативні наслідки корупції для суспільства та як їм протидіяти розмірковували учні 10-А (кл.кер. Мельник В.О.) та 10-Б класу (кл.кер.Коренська В.А.) під час онлайн- годин спілкування “НІ- КОРУПЦІЇ!!”Саме від сучасного покоління молодих українців залежить те, яким буде майбутнє України!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)

Свято футболу!Свято футболу!

Сьогодні у нашій школі відбулася Урочиста церемонія нагородження кращих футболістів, меценатів, партнерів ФК “Поділ-Академія” у 2019 році.Дружна футбольна родина прийняла до свого складу наймолодших футболістів.На Святі були присутні почесні гості:Валентин