На онлайн-засіданні педагогічної ради обговорювали хід проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 Подільського району м.Києва у 2020-2021 н.р. за 4 напрямами:

✅Освітнє середовище у закладі освіти

✅Система оцінювання здобувачів освіти

✅Оцінювання педагогічної діяльності педагогічної діяльності педагогічних працівників

✅Управлінські процеси у закладі освітиНа цьому засіданні виокремили ряд першочергових питань, що потребують вирішення або коригування.Повний звіт про результати проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 за 2020-2021 н.р. відбудеться на засіданні педагогічної ради у червні 2021 року.