7квітня – День здоров’я.

Фізкультура як здоровий спосіб життя.🏋️‍♀️🚴‍♂️🤸‍♂️🤾‍♂️⛹️‍♂️🏊‍♂️🏂🏆Сьогодні на онлайн-уроках з фізичної культури учні говорили саме про здоров’я! Що треба робити, щоб його зберегти і покращити?Як зберегти здоров’я в умовах дистанційного навчання?Вчилися правильно робити дихальні вправи. Виконували загально- розвиваючі вправи в ігровій формі.

#Захисникам_України_присвячується#Захисникам_України_присвячується

14 жовтня як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою. Саме цей день і було обрано для

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ЗЗСО №243ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ЗЗСО №243

Під час призупинення освітнього процесу для учнів ЗЗСО 243 навчання буде організовано у різних формах дистанційного навчання. Завдання для виконання вдома розміщені на сайті закладу: http://sch243.kyiv.ua/%d0%b4%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd…/ ДО УВАГИ УЧНІВ (9-Х ТА

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”, “Як допомогти дитині в навчанні”, “Булінг у дитячому середовищі”, ““Правила поведінки здобувачів освіти”, “Співпраця школи і родини”, “Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.