ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Цікаво і змістовно проходять уроки в дистанційному форматі учнів 4-А класу, класовод Дупліхіна Алла Олександрівна: проспівування таблиці множення, знайомство з об’ємними геометричними фігурами, робота з будовою слова ..А завершенням дня стала екскурсія світом!

До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.До вшанування пам’яті Героїв Крут проведено виховні заходи.

10-А клас (класний керівник Мельник Валентина Олексіївна)5-Б клас ( класний керівник Зеленська Олена Іванівна)5-А клас ( класний керівник Маншиліна Марина Валеріївна).#Збережемо_память_про_подвиг

УЧАСНИЦІ СВЯТА “Я-ВЕСНА-2020” ВІТАЮТЬ СВОЇХ МАМ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ ВЕСНИ!УЧАСНИЦІ СВЯТА “Я-ВЕСНА-2020” ВІТАЮТЬ СВОЇХ МАМ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Найдорожче для кожної мами – це їхні діти! Матінко моя єдина!Ти для мене цілий світ!І хоч я мала дитина,Хоч мені лиш кілька літ,Та тебе, матусю мила,Я кохаю над життяІ бажаю:

10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243Миттєвість 4. День надзвичайної активності10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243Миттєвість 4. День надзвичайної активності

10 МИТТЄВОСТЕЙ ОСЕНІ У ШКОЛІ #243Миттєвість 4. День надзвичайної активності Сьогодні відбулися найважливіші інтерв’ю для результатів аудиту – лідера учнівського самоврядування “КОЛО” Валерії Середи, шкільного психолога Ірини Лябах.Експертами опрацьовано 80%