ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

презентують колективний проєкт “Я досліджую весняні зміни у житті рослин” учні 1-Б класу (класний керівник Бойко Марина Сергіївна)

По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.

У ході педагогічної ради:творчою групою вчителів під керівництвом учителя початкових класів Гуменюк Наталії Іванівни проведено методичний батл “Формувальне оцінювання – один із ключових компетентностей якості освіти”.розглянуто питання:” Моніторинг викладання української

21 вересня – Міжнародний день МИРУ21 вересня – Міжнародний день МИРУ

Сьогодні учні 3-5-х класів стали учасниками шкільного мистецького флешмобу “ДІТИ ЗА МИР І ЩАСТЯ В УКРАЇНІ” ( керівник гуртка Цевонюк І.В.) НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА ДІТИ УКРАЇНИ ЗА