Тиждень природничо-математичних дисциплін .день 2

Тиждень природничо-математичних дисциплін🚀🛰🌏🌐🪐🌙🛸ДЕНЬ 2Урок математики в 5-В :”Пошук середнього значення навколо нас “( вчитель математики Зайцева К.С.)

ЗРОБИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ ЧИСТІШОЮ І КРАСИВІШОЮ!ЗРОБИМО СВОЮ ЗЕМЛЮ ЧИСТІШОЮ І КРАСИВІШОЮ!

У рамках тижня екологічних знань, до Всесвітнього дня Землі відбулася екологічна відеоконференція “Екологічна ситуація в Україні: Збережемо Україну!”, під час якої учні 8-А класу обговорили нагальні питання забруднення навколишнього середовища

ТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ🤝👌❤…ТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ🤝👌❤…

Сьогодні відбулися тематичні онлайн-зустрічі вчителів-предметників та класних керівників 5-11 класів з батьками: “Адаптація учнів 5-го класу до нових умов навчання”(кл.кер.5-А кл.Соснина Н.В., 5-Г кл. Козленко Ю.І.).“Дисципліна – запорука успішного навчання”