Тиждень природничо-математичних дисциплін .день 2

Тиждень природничо-математичних дисциплін🚀🛰🌏🌐🪐🌙🛸ДЕНЬ 2Урок математики в 5-В :”Пошук середнього значення навколо нас “( вчитель математики Зайцева К.С.)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Учні 6-а класу під керівництвом учителя української мови та літератури Маншиліної Марини Валеріївни взяли участь у Всеукраїнському онлайн- конкурсі “Слово до слова”, присвяченого Дню рідної мови. За його результатами 5

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.